Arzbet Poker

Poker iskambil kartları ile diğer oyunculara veya bir kurpiyere karşı oynanan şans oyunudur. Aslında tam olarak da şans oyunu diyemeyiz içerisinde tecrübe faktörünün oldukça önemli bir yere sahip olduğunu da söylemek gerekiyor. Arzbet poker bölümü içerisinde bulunan oyunlara göz attığımızda da bir kurpiyere karşı oynanıyor ve şansınız %50 oluyor. Ona göre de elde edeceğiniz kazanç oranıda iki katı şeklinde oluyor. Diğer oyunculara karşı oynanan oyunlarda ise kazanç herhangi bir çarpana sahip olmuyor masada ki tutar oluyor. Yani her oyuncunun yatırdığı tutarı en sonunda kazanan oyuncu alıyor. Arzbet poker bölümünün avantajlı yönlerine bakacak olursak kullanıcılarına minimum giriş ücreti birbirinden farklı masalar sunmaktadır. Eğer düşük bir meblağ ile oynamak isterseniz yüksek potların döndüğü masalara girmek zorunda kalmıyorsunuz. Bunun dışında bir çok poker oyunu türü bulunmaktadır ve bunlara arzbet poker bölümünde de ayrıca yer verilir. En yaygın olarak tercih edilen poker oyunları Holdem poker ve Türk pokeri’dir.

Arzbet Poker Oyunu

Arzbet Holdem Poker

Arzbet poker oyunları arasında en çok tercih edileni olan Holdem poker oyununun nasıl oynadığını sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle kısa bir hatırlatma oyunu tam öğrenmeden bahislere katılım sağlamayınız. Bir kaç tür arzbet holdem poker bölümünde izlerseniz ve kart sıralamalarını da öğrenirseniz en azından ne zaman devam edip ne zaman geri çekileceğinizi daha iyi bilirsiniz.

Holdem Poker Nasıl Oynanır?

 1. İskambil kartları dağıtılır.

  Bir masada en fazla 9 kişiye kadar oyuncu sayısı çıkabilir. Her oyuncuya 2 şer kâgıt dağıtılır.

 2. Oyuncular ellerinde ki 2 kağıda göre pot arttırır.

  Oyunculara poker kartları dağıtıldıktan sonra masa için belirlenen pot oranında “Gördüm” veya “Çekiliyorum” diyerek oyunlara katılım sağlayabilir veya çekilebilirler.

 3. Masaya 3 kart açılır ve oyunculardan tekrardan pot alınır.

  İlk turda potlar alındıktan sonra masaya 3 poker kartı daha açılır oyuncular ellerinde iki kart ile kombin oluşturmaya çalışır.

 4. 4. ve 5. kartlar açılır.

  Kalan 2 kart da açıldıktan sonra kullanıcılardan tekrardan potlar alınır. En iyi 5 li kombinasyonu yapan oyuncu kazanmış sayılır.

 5. Poker sıralaması

  Floş Royal
  Kent Floş
  Kare
  Full
  Floş
  Kent
  Set
  Döper
  Per
  Yüksek kart

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir