Arzbet SMS

Neredeyse her sektörde karşılaştığımız SMS tanıtımları bazen can sıkıcı olabiliyor. Normalde firmalar size az sayıda SMS gönderiyor olsa dahi birden fazla firmadan gelen bu mesajlar telefonunuzda bir yığına dönüşüyor olabilir. Sitemizde devamlı rehberlerini yayınladığımız Arzbet SMS ile tanıtım yapan firmalardan birisidir. Bir çok firmada bu mesaj tanıtımlarını iptal etmek ya çok zordur ya da imkansızdır. İlgilenmeseniz daha bir türlü vazgeçmezler. Arzbet SMS‘lerinde ise durum böyle değil. Siteye girip canlı destek hattına bu tanıtım mesajlarını almak istemediğinizi bildirip, telefon numaranızı vermeniz iptal için yeterlidir. Bu işlemleri yapmış olmanıza rağmen size mesajlar gelmeye devam ediyorsa, üçüncü kişiler tarafından gönderiliyor olabilir. Canlı desteğe bağlanıp iptal kontrolü yaptırabilirsiniz. Size iptal edildiğine dair bir bilgilendirme yapıldıysa telefon numaranız spam SMS’ler gönderen dolandırıcıların datalarında bulunuyor olabilir. Arzbet SMS iptali böyle durumlarda biraz daha zor olabiliyor.

Arzbet SMS iletişimi

Dolandırıcılar tarafından gönderilen Arzbet SMS tanıtımlarına maruz kalmamak için telefon numaranızı her yere vermemeniz gerekiyor. Sadece Arzbet için değil bir çok firma için bu dolandırıcılıkları yapmaya çalışan insanlar var. Bu yüzden kesinlikle gelen mesajlarla ilginizi çekse dahi oradaki site adresi ile işlem yapmamanızı öneririz. Size mesaj gelen numarayı google’a yazarak kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Sizden başka insanlara da mesaj attıkları için insanlar çeşitli sitelere bu numaraları ifşa etmek amaçlı konular açıyorlar. Arzbet SMS tanıtımını yapan numaranın doğruluğundan emin olmadan hareket etmeyin kesinlikle.

Arzbet SMS Bonusları

Bu firmanın sık sık bonus dağıtmayı sevdiğini söylemiştik. Yaptıkları tanıtımları da kuru kuruya yapmak istemeyen site yönetimi Arzbet SMS Bonusları şeklinde bir bonus türü ortaya çıkardı. Bu bonus türü joker bonus olarak da geçiyor. Belirli bir süre içerisinde siteye girip bonustan faydalanabiliyorsunuz. Arzbet SMS bonusları kullanıcıların telefonlarına gelen mesajdaki kod ile talep edilebiliyor. Telefonunuza gelen kodu mesajda size belirtilen süre içerisinde canlı destek hattına bildirmeniz gerekiyor. Bu sayede normalde erişemeyeceğiniz büyüklükte bonuslardan faydalanabiliyorsunuz. Genel bonus şartları bu promosyonlar için de geçerlidir. Yani birden fazla hesap açıp bonustan faydalanmaya çalışmanız durumunda hesaplarınız kapatılacaktır. Bir kod sadece bir defa kullanılabilir ve telefonunuza gelen kod size özeldir. Yani site kendi telefon numaranız ile kayıt olmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir